Božična tekma Vipava 2012

IMG_6703Leto je na okoli in čas je že bil za božično tekmo v Vipavi. Tudi letos  je bila velika udeležba otrok, nabralo se je 58 tekmovalcev.  Letos se je tekme v najmlajši kategoriji prvič udeležila še tretja že precej znanih Kobalovih sester  in sicer najmlajša Saša Kobal. V svoji kategoriji je bila med najmlajšimi ampak med največji borci za stopničke, zavihtela se je na 2.mesto. Pokazala nam je da bo tudi v prihodnje potrebno računati nanjo.  Imamo pa letos tudi svojo Petro Majdič in sicer Mojco Pregelj, ki je tik pred odhodom na tekmo padla na poledenelih tleh in si poškodovala roko, ker je imela veliko željo je vseeno nastopila in si med 10-timi tekmovalkami z veliko bolečino priplezala 5.mesto. Naslednji dan smo izvedeli da je Mojca imela zlomljeno zapestje. Želimo ji da čim prej okreva, ter ji še enkrat čestitamo. Čestitke tudi vsem ostalim članom ki so nastopili, ter osvojili odlične rezultate. Rezultati so priloženi v galeriji.

+ štiri = 7